Pommelien Thijs is doodeerlijk over haar grote probleem: “Ik wapen me daar nu tegen”

Pommelien Thijs staat bekend als een echte bron van positiviteit, iets waar veel collega’s het over eens zijn. Dat bleek ook weer in De Expeditie: Groenland. “Pommelien is een bom aan positieve energie. Als ik een slechte dag heb, zorgt zij ervoor dat ik weer begin te lachen. Haar aanwezigheid geeft iedereen een boost,” vertelt Willem De Schryver, haar tegenspeler in Knokke Off, in Humo. 

“Mijn energiebron lijkt onuitputtelijk, maar dat is ze niet” 

Hoewel haar vrolijke uitstraling bewonderd wordt, ziet Pommelien ook de schaduwzijde ervan. Wanneer ze niet vrolijk is, kan ze het gevoel hebben compleet in te storten. Door haar drukke agenda komt ze soms dicht bij haar grenzen, zoals tijdens de opnames van het eerste seizoen van Knokke Off.

“Dan denk ik: nu lukt het nog, maar over drie jaar? Hou ik dit vol? Mijn energiebron lijkt onuitputtelijk, maar dat is ze niet,” geeft ze eerlijk toe. 

Werken aan balans 

Om te voorkomen dat ze zichzelf uitput, neemt Pommelien bewuste stappen om haar energie te beschermen. “Ik ben bezig met manieren om mezelf hiertegen te wapenen. Het is belangrijk dat ik mezelf niet tot de afgrond duw,” zegt ze vastberaden. 

(Bron: Showbizz 24 – Afbeelding: Instagram Pommelien Thijs)