Hugo Sigal krijgt plots heel wat kritiek, maar hij reageert scherp

Hugo Sigal krijgt regelmatig scherpe kritiek op sociale media wanneer hij spreekt over zijn overleden echtgenote, Nicole. Sommige mensen beschuldigen hem ervan aandacht te zoeken op haar kap.

“Ach, mensen zeggen de lelijkste en vreemdste dingen. ‘Je bent altijd maar over je Colleke bezig!’ Ja, en dan? Ik vraag me af of mensen die zoiets schrijven ooit echte liefde hebben gekend,” reageert Hugo in Primo.

“Het is vallen en opstaan”

De zanger vindt dat mensen die alleen maar kritiek geven, zelf tekortschieten. “En ja, ik zal vermoedelijk wel eens de bal hebben misgeslagen, maar dat mag, hé. Het is vallen en opstaan. Wat verwachten ze? Dat ik in mijn zetel zit te verkommeren?” Hugo laat zich niet ontmoedigen door de negatieve opmerkingen en benadrukt dat hij zijn leven en passie niet zal laten bepalen door het oordeel van anderen.

In tegenstelling tot de kritiek op sociale media krijgt Hugo veel steun van zijn collega’s, iets waar hij zich sterk aan optrekt. “Van die negatieve commentaren trek ik me niks aan. Ik kan niet anders dan zingen en acteren, dus ik ga dat blijven doen. Ik ben een geboren artiest en zal blijven optreden en spelen, wat anderen daar ook over denken.”

(Afbeelding: VTM)

Volgtip: Meer gratis zien en lezen?

Fan van BV’s en Vlaams showbizznieuws? Ga dan zeker ook onze Instagrampagina volgen, voor gratis en exclusieve content. Volgen doe je hier.