Viktor Verhulst boos over wat er met vriendin Sarah gebeurde in ‘Dancing with the Stars’: “Heb het opgezocht!”

Viktor Verhulst (30) heeft zo zijn bedenkingen bij de jurybeoordeling van zijn vriendin Sarah Puttemans (25) in Dancing with the Stars. In de podcast Vik & Gert, die hij samen met zijn vader Gert Verhulst (57) presenteert, uit hij zijn ongenoegen over de punten die Sarah kreeg.

“Sarah kreeg te weinig punten”

In de aflevering van hun podcast heeft Viktor het uitgebreid over de deelname van zijn vriendin aan de populaire danswedstrijd. “Ze is goed hé,” zegt hij enthousiast. “Ik mag dat zeggen. Al ben ik misschien een beetje bevooroordeeld.”

Wat hem vooral dwarszit, is de score die Sarah kreeg van de jury. Ze werd beloond met 20 punten (5 van elk jurylid), en volgens Viktor was dat te weinig. “Ze heeft te weinig punten gekregen,” vindt hij stellig.

Vergelijking met zijn eigen deelname

Viktor ging zelfs even terug in de tijd en vergeleek Sarah’s score met die van zichzelf toen hij deelnam aan Dancing with the Stars. “Ik heb het even opgezocht en ze had maar twee punten meer dan mijn eerste dans,” merkt hij op.

Gert Verhulst kon het niet laten om zijn zoon daar fijntjes op te wijzen. “Je was een van de mindere dansers… ooit. Ik ken niemand die veel slechter danste dan jij,” grapt hij. Viktor kan er gelukkig om lachen en beseft maar al te goed dat dansen niet zijn sterkste kant is.

Zelfrelativering en humor in ‘Vik & Gert’

Hoewel Viktor zijn kritiek op de jury serieus neemt, blijft de toon luchtig en vol humor. De podcast Vik & Gert staat bekend om zijn spontane gesprekken en plagerijen tussen vader en zoon, en dit fragment was daar opnieuw een perfect voorbeeld van.

De vraag blijft of Sarah’s prestaties de komende afleveringen beter beloond zullen worden, maar één ding is zeker: Viktor blijft haar grootste supporter!

(Afbeelding: Instagram)