Voor Caroline Maes wordt 2026 een jaar om nooit te vergeten. Niet alleen blaast ze 50 kaarsjes uit, er staat ook een huwelijk op de planning.
Liefde die opnieuw opbloeide
Caroline Maes, bekend als Mieke in Familie, gaat trouwen met haar partner Kim. Het koppel kijkt duidelijk uit naar een feestelijk huwelijk. “We smijten ons graag”, vertelt ze in Primo. Dat belooft voor hun grote dag.
Hun verhaal gaat al lang terug. Ze leerden elkaar kennen toen Caroline negentien was, tijdens opnames van de reeks ‘Lebbegem’. “Kim zorgde voor de rekwisieten en ik speelde Chantal”, vertelt ze. Toch was er toen nog geen sprake van liefde.
Van vrienden naar partners
In het begin vond ze hem zelfs “behoorlijk arrogant”. Toch zochten ze elkaar vaak op en groeide er een vriendschap. “We waren maatjes, maar verder kwam er niks bij kijken.” Ironisch genoeg leerde ze op een feestje van Kim haar ex-man kennen.
Na een lange periode zonder contact kruisten hun wegen opnieuw. Die ontmoeting zorgde meteen voor een nieuwe klik. “Alles gebeurt met een reden”, zegt Caroline daarover. Volgens haar hebben eerdere relaties haar gevormd.
“Koester geen verwachtingen”
Kim speelde daarin een belangrijke rol. “Koester geen verwachtingen”, zei hij in het begin van hun relatie. Die eerlijkheid gaf haar precies wat ze nodig had. Het werd de basis van hun band. Vandaag voelt Caroline zich volledig op haar plaats. Ze noemt Kim haar spiegelbeeld en voelt zich veilig bij hem. Zijn respect voor haar gezin maakt het plaatje compleet, zeker toen hij vooraf toestemming vroeg aan haar zonen voor het aanzoek. (Bron: Primo – Afbeelding: VTM)