Eros en Soumaya uit ‘Huis Gemaakt’ hebben plots bijzondere boodschap: “Als familie…”

Het is precies een jaar geleden dat het leven van Eros Bourgoignie en Soumaya El Khaoudi volledig veranderde. In 2025 won het koppel het VTM-programma Huis Gemaakt. Die overwinning leverde hen niet alleen een woning op, maar ook een compleet nieuw hoofdstuk in hun leven.

Op Instagram blikken Eros en Soumaya dankbaar terug. “Vandaag exact één jaar geleden hoorden we: jullie hebben een huis gewonnen!”, schrijven ze. “Een avontuur dat ons leven compleet veranderde, ons vrienden gaf die we nu als familie beschouwen”, blikt het koppel terug.

Vallen en opstaan

Hun traject in het programma was er één met vallen en opstaan. Soumaya gaf bij de start nog toe dat ze amper ervaring had met klussen. Toch groeiden zij en Eros gaandeweg uit tot publieksfavorieten.

Waar andere kandidaten aanvankelijk sterker leken in zichtbaarheid, kozen de kijkers uiteindelijk massaal voor Eros en Soumaya. Hun oprechte aanpak en groei tijdens het programma raakten veel mensen. Zo werd hun renovatieverhaal ook een persoonlijk succesverhaal.

Eerste kindje

Intussen is hun geluk nog groter geworden. In maart maakten ze bekend dat ze hun eerste kindje verwachten. Daarmee komt ook een wens uit waar het koppel al langer naar uitkeek, nu ze eindelijk een eigen thuis hebben. (bron: HLN – afbeelding: Instagram)